نتایج جستجو برای عبارت :

وکس صورت چیست؟

ولایت اهل بیت علیهم السلام و برائت از دشمنان ایشان شرط اصلی شناخت خداست
ثقة الاسلام کلینی قدس الله روحه الشریف روایت کرده است:
۱- الحسین بن محمد، عن معلى بن محمد، عن الحسن بن علی الوشاء قال: حدثنا محمد ابن الفضیل، عن أبی حمزة قال: قال لی أبو جعفر علیه السلام: إنما یعبد الله من یعرف الله، فأما من لا یعرف الله فإنما یعبده هكذا ضلالا قلت: جعلت فداك فما معرفة الله؟ قال: تصدیق الله عز وجل وتصدیق رسوله صلى الله علیه وآله وموالاة علی علیه السلام والا
دکتر رضا امیرزرگر، متخصص جراحی فک و صورت، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهراناعمال جراحی شامل: جراحی پلاستیک صورت و بینی، بازسازی نواقص فک و صورت، جراحی سرطانهای ناحیه فک و صورت، جراحی شکستگی های ناحیه فک و صورت و نواحی اطراف چشم، جراحی نقایص اسکلتال فک و صورت( جراحی ارتوگناتیک)، ایمپلنت های دندانیعضو #هیئت_علمی دانشگاه علوم پزشکی تهرانdramirzagraomfs.com09126998139#جراحیزیبایی #جراحیفک #جراحیپلاستیکبینی #جراحیپلاستیکصورت #جراحیزیباییبینی #جراح
مدت ها پیش که دستمال کاغذی اختراع نشده بود ، تمامی وظایف این کالای مهم بر دوش دستمال های پارچه ای بود از تمیز کردن چیزهای مختلف بگیر تا پاک کردن و خشک کردن دست وصورت وغیره...
اختراع دستمال کاغذی در حالی ثبت شد که در سال 1894 میلادی صاحب یک کارخانه کاغذسازی به نام گوت لوب کروم Gottlob Krum کاغذ بسیار نازکی را که برای نرم و لطیف شدن به گلسیرین آغشته شده بود، به عنوان اولین دستمال کاغذی به ثبت رساند.
ادامه مطلب
عباس خبر دار میشه وضعیت بچه ها خوب نیست. با یه نفر با ماشین میرن جلو یه جایی  کنار دیوار پارک میکنه تا بیان پایین، با موشک  ضد تانک ماشین رو میزنن  تا پیاده بشن بین درو دیوار میسوزه
حاجی گریه کرد و شونه هاش میلرزید. حاجی گفت: من جنازشو دیدم. 
نه پهلو مانده بود
نه صورت
نه چشم
حقش بود مثل حضرت زهرا(س) شهید بشه {تو آتیش،بین در و دیوار با پهلو وصورت زخمی} حاجی براش اسم گذاشت 
عباس جوان مومن انقلابی
@modafeanharam77
پیامبر(صلی الله علیه وآله):کسیکه حاجت برادرمؤمن خودرا برآورده سازدمانندکسی است که عمرخودرا به عبادت گذرانده باشد.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):هرمردی که تدبیر زندگی خویش را به دست زن خودبدهد ملعون خواهدبود.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):هرگاه یکی ازشمابمیردقیامتش برپامیشودوخوبیهاوبدیهای خودرا میبیند.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):بدترین زنهاچنددسته اند:زنی که درخانه پدرذلیل بوده وچون به خانه شوهر میرودبرشوهرخودسلطه پیدامیکند. زن نازایی
آبی به دست وصورت بچه زد وروی صندلی نشست و اونو روی پاش نشوند،بامهربونی ذاتیش نگاهش کرد،موهاشو نوازش کردوگفت:_اسمت چیه کوچولو؟..دختربچه بابغضی که هنوزتوگلوش چنبره زده بود گفت:_ اِلی..درنابا ملایمت نگاهش کردکه الی گفت:_خاله؟..درنا ته دلش ازاون لحن نازوبچه گونه غنج رفت وگفت:_جونم؟_توروخدامنو ازدست اون اقابدجنسه پنهون کن!..درنافقط به نشونه ی قبول چشماشو بست و اروم بازکرد،دست بچه روگرفت و اونو به سمت اتاق خوابشون برد***درباصدای ارومی بازشد،کامی
متخصصان ارتودنسی پیشگیرانه معتقدند شناسایی و رهگیری مشکلات دندان در کودکان در زمانی که کودک هنوز به اندازه کافی رشد نکرده است می تواند از درمان های پر هزینه و تهاجمی تر آینده جلوگیری کند مشکلات خاص ممکن است در طول معاینات منظم در مطب آشکار شوند. یک ارتودنتیست آموزش دیده مشکلات ظریف رشد فک و دندان در حال ظهور را به خوبی شناسایی کرده و تشخیص می دهد. زمانی که پس از بررسی دقیق از دندان های فرزند شما شاخص های روشن مداخله زود هنگام ارتودنسی ضرورت
بسم رب الزهرا سلام الله علیها
دیشب  نزدیک ده بار این مداحی رو پلی کردم و صداشون زدم از ته ته قلبم و با چشای پف کرده خوابیدم

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

دریافت
یقین دارم صدامو شنیدن مطمعنم ...
یه حس ن
گاهی روی دفترِ سفید                 
کار شاعرانه می‌کنم:
دست وصورت و لب ترا               
رنگِ عاشقانه می‌کنم
موی نرم می‌کشم، وَ بعد            
 با مداد، شانه می‌کنم
چشمِ‌ آهوانه‌ی ترا                       
رنگِ رودخانه می‌کنم
قامتِ تو را که می‌کشم،             
رقصِ شادمانه می‌کنم
شاعریِ من که می‌پَرَد،              
خلوتی بهانه می‌کنم
آه! بی‌تو  با خیالِ تو             
گریه‌ی ‌شبانه می‌کنم
شلمان؛ 13 مهر 1398 خورشیدی-
مواد ضدعفونی کننده چه هستند؟
شاید خیلی از ما ها تمامی مواد پاک کننده را جزو مواد ضدعفونی کننده بدانیم، در حالیکه این چنین نیست و مواد ضدعفونی کننده به دسته ی خاصی از مواد شیمیایی گفته میشود که باعث نابودی باکتری‌ها، ویروس‌ها، قارچ‌ها، اسپور باکتری‌ها و سایر ارگانیسم‌ها می شود و از رشد آن ها بر سطوح زنده مانند پوست دست ها وصورت و... جلوگیری می کند.
دسته ای دیگر از مواد شیمیایی وجود دارد که معمولا با مواد ضد عفونی کننده اشتباه گرفته می شوند
ترجمه تخصصی انگلیسی :
دارالترجمه انگلیسی پارسیس با استفاده از مترجم رسمی انگلیسی که در دفتر ترجمه رسمی حضور دارد دپارتمانی را ایجاد کرده که میتواند متون شما را از زبان انگلیسی به زبان فارسی و یا بالعکس در کلیه زبان های مقصد ترجمه کند ما در حال حاظر در ترجمه انگلیسی به فارسی در بین مشتریان نسبت به بقیه رقبا شناخته شده تر هستیم .
نکته : امروزه زبان انگلیسی در کلیه کشور ها به عنوان زبان دوم و زبان زنده دنیا شناخته شده است , زبان انگلیسی به عنوان
تنها باید کمک رو از خدا خواست خدایی که تا دیروز غمی نبود خدای خوبی بود رحمان بود اما الان
که سختی هست صبری هست
خدای دیروز نیست !
حتی اگه گلایه ای هست دلگیری هست باید از خدا خواست تا راهشو بگه
/بندگی ما/
این رو امتحان کردن جواب گرفتن توصیه میکنم شما هم امتحان کنید
اینکه دقیقا همون لحظه ای که فکر میکنی با عقل خودت میتونی به یکی جوابی بدی یا نوعی از سختی هست که تو اون لحظه کاری از دست خدا برنمیاد نعوذ بالله  اما عملا داریم این رو میگیم ( مثل اینکه
تنها باید کمک رو از خدا خواست خدایی که تا دیروز غمی نبود خدای خوبی بود رحمان بود اما الان
که سختی هست صبری هست
خدای دیروز نیست !
حتی اگه گلایه ای هست دلگیری هست باید از خدا خواست تا راهشو بگه
/بندگی ما/
این رو امتحان کردن جواب گرفتن توصیه میکنم شما هم امتحان کنید
اینکه دقیقا همون لحظه ای که فکر میکنی با عقل خودت میتونی به یکی جوابی بدی یا نوعی از سختی هست که تو اون لحظه کاری از دست خدا برنمیاد نعوذ بالله  اما عملا داریم این رو میگیم ( مثل اینکه
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است- من – و-اربعین- دروازه های خروج  و ورود بسیار مهم استتاثیرات زیادی روی فرد مثبت ومنفی میگذارد  فرض کنیم دروازه شلمجه اگر باران بگیرد چه میشود ؟؟ بایدانجارابه بخش خصوصی داد- مواد وکلاهای مورد نیاز را فراهم کنند  من ئجملهشارش  موبایل  عیتک های ارزان ضد افتاب هرگز نزد پنچره نشنید واگر نشسته اید زیاد به بیرون نگان نکنید چون چشم شما سرخ میشود گرچه یادمهم نیست و کرک ضد فتاب داشته باشید وکرم ماساش وسعی کنید
داستان نماز اول وقت
بربالین دوست بیماری عیادت رفته بودیم. پیرمرد شیک وکراوات زده ای هم آنجاحضور داشت. چند دقیقه  بعداز ورود ما اذان مغرب گفتند.
آقای پیرکراواتی، باشنیدن اذان، درب کیف چرم گرانقیمتش را بازکرد وسجاده اش را درآورد و زودتر از سایرین مشغول خواندن نمازشد.!!
برای من جالب بود که یک پیرمردشیک وصورت تراشیده کراواتی اینطورمقید به نماز اول وقت باشد.
بعد ازاینکه همه نمازشان راخواندند،  من ازاو دلیل نمازخواندن اول وقتش راپرسیدم!
و اوهم
ارتودنسی پیشگیری – گاهی اوقات به نظر می رسد زمانی که ما به والدین
کودکان توصیه می کنیم که کودک شش ساله خود را به مطب یک دکتر متخصص ارتودنسی کودکان ببرند شوکه
می شوند.
آنان در پاسخ می گویند چرا یک ارتودنتیست باید دندان های فرزند ما را
ببیند در حالی که او فقط شش سال دارد و دندان های شیری او هنوز نیفتاده است.
پاسخ این سوال این است که ما برای اطمینان از درست درآمدن دندان های
فرزند شما همه اقدامات پیشگیرانه را که همان ارتودنسی
کودکان است باید از اب
بسم الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-در طول تاریخ
تا امروز  این حس ناسیونالیست که بیشتر
جنبه مخرب دارد تا سازندگی – ومتاسفانه غرب نادان وشرق کم تجربه یا ازروی عمد
ویاازروی ناچاری  اب به اسیاب ان میریزند
بیجهت نیست که تمام پیامبران اعظام صلواته الله علیهم از پیامبر اخرالزمان تمجید
وتعریف کر دند وحتی خودرا درحد شاگر بودن ان عظمت هانمیدانستند وبیان میکردند که
اگر ما درانزمان باشیم تابع انان خواهیم بود ولی این مسائل بشریت به هیچ میگیرد
ومتاسف
 بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- پسرخاله من  همسرش  ا خانواده مهندس شعشعانی است- ایشان درخواست کرد من روزی به نزد ایشان بروم- خانه ای درشما کشتی وتصور میکنم طولانی ترین استخررا منزل در ان خانه  بود  ومن تصور میکنم که ایشان درامریکا زمانی  مهندسی میخواند  به قایق پاروئی وغواصی علاقمند میشود وبهمین دلیل انرا ساخته باشد  دو  دختر ایشان  فارسی بلد بودند ولی دو دختر دیگر ایشان که بسیارکوچکتربودند درسطح راهنمائی تصور میکنم که فارسی را
بسیاری از مشکلات ارتودنسی به تنهایی و بدون جراحی فک قابل درمان است ولی در هنگامی که ناهنجاری شدیدی در فک وجود داشته باشدویا عدم هماهنگی ابعاد
جراحی فک و صورت در ارتودنسی  و یا جراحی ارتوگناتیک، شامل روش های جراحی و درمان ارتودنسی است که با هدف قرارگیری دندان ها، استخوان های فک و بافت های همراه آن در موقعیت مناسب آناتومیکی انجام می شود.
جراحی همراه با ارتودنسی برای عارضه های وسیع فک و دندان از قبیل ناهنجاری های مادرزادی، اختلالات رشد و یا

درمورد (حزب جمعیت اسلامی آزاد اندیشان)نوشته ای بیان گردیده که وظیفه ام پاسخ آن است.دبیرکل علی علایی
(نویسنده نامه بیان داشته در زمان مرحوم خاتمی عده زیادی ازبزرگان شهر تشکلی بنام خیراندیشان درست نمودند
اینجانب علی علائی از فعالان  قبل  از انقلاب با مرحوم خاتمی بوده ام جهت برقراری  جمهوری  اسلامی ایران و
توضیح اعلامیه های بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران تا پیروزی انقلاب و نماینده  شدن مرحوم خاتمی واینجانب
موسس خیر اندیشان بوده .  کارهای
درمورد (حزب جمعیت اسلامی آزاد اندیشان)نوشته ای بیان گردیده که وظیفه
ام پاسخ آن است.دبیرکل علی علایی
(نویسنده نامه بیان داشته در زمان مرحوم خاتمی عده زیادی ازبزرگان شهر
تشکلی بنام خیراندیشان درست نمودند
اینجانب علی علائی از فعالان 
قبل  از انقلاب با مرحوم خاتمی بوده
ام جهت برقراری  جمهوری  اسلامی ایران و
توضیح اعلامیه های بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران تا پیروزی انقلاب و
نماینده  شدن مرحوم خاتمی واینجانب
موسس خیر اندیشان بوده . 
کارهای ج
نج یک انسان
رنجنامه زندانی سیاسی و فعال حقوق بشری، فرزاد کمانگر
اینجانب فرزاد کمانگر معروف به سیامند معلم آموزش وپرورش شهرستان کامیاران با 12 سال سابقه تدریس که یکسال قبل از دستگیری در هنرستان کارودانش مشغول به تدریس بودم و عضو هیئت مدیره انجمن صنفی معلمان شهرستان کامیاران شاخه کردستان بودم و تا زمان فعالیت این انجمن و قبل از اعلام ممنوعیت فعالیتهای آن مسئول روابط عمومی این انجمن بودم.
همچنین عضو شورای نویسندگان ماهنامه فرهنگی – آموزشی
طومارنقالی
نقل
رستم وسهراب 
نویسنده:رضاعیسی آبادی
پاییز 1392 
به نام خداوند جان
وخرد              
کزین برتر اندیشه برنگذرد
خداوند نام و خداوند
جای              
خداوند روزی ده رهنمای
خداوند کیوان و گردان
سپهر        فروزنده ماه وناهید ومهر
واما راویان اخباروناقلان آثار وطوطیان شکر شکن شیرین گفتارو صرافان
بازار معانی ،آنچنان که هم من دانم و هم تو دانی.حکایت کنند که درروزگاران قدیم
،درنگین انگشتری جهان،در سرزمین ایران رستم دستان، مرد
کاربرد لیزر دردندانپزشکی 
با پیشرفت مداوم و روز افزون علم طبیعتا زندگی بشر دستخوش تغییرات و دگرگونی های فراوانی شده است و البته پیش از زندگی خود علم است که مدام دستخوش تغییر و تحول است.یکی از این علوم که به تعبیری در جبهه نخست تحولات قرار گرفته و سالانه مقالات علمی و پژوهشی بسیاری با موضوع های متفاوت با محوریت آن صورت می گیرد علم پزشکی و زیر شاخه های متعدد آن است.دندانپزشکی نیز به عنوان یکی از زیرشاخه های مهم  دانش پزشکی از این قاعده مستثنی
جراحی فک و ارتودنسی Jaw and orthodontic surgery
بسیاری از مشکلات ارتودنسی به تنهایی و بدون جراحی فک قابل درمان است ولی در هنگامی که ناهنجاری شدیدی در فک وجود داشته باشدویا عدم هماهنگی ابعاد
جراحی فک Maxillofacial Surgery و صورت در ارتودنسی  و یا جراحی ارتوگناتیک، شامل روش های جراحی فک بالا Maxillary surgery و درمان ارتودنسی است که با هدف قرارگیری دندان ها، استخوان های فک و بافت های همراه آن در موقعیت مناسب آناتومیکی انجام می شود.
جراحی فک بالا Maxillary surgery همراه با ار
یک قاشق عسل با یک دنیا خاصیت

مطالعه : 13 دقیقه

عسل یک ماده غذایی پرطرفدار است و بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، عسل همچنین دارای خواص دارویی و درمانی فراوانی است و برای سلامت بدن بسیار مفید می باشد.

خواص عسل در بخش دارویی ، درمانی و زیبایی
عسل مایعی شیرین است، که توسط زنبورها از شهد گلها ساخته می شود. عسل از لحاظ رنگ و شفافیت طبقه بندی می شود، مانند عسل کهربایی طلایی رنگ که اغلب مقداری قیمت بیشتری از انواع تیره رنگ خود دارد. عطر و طعم خا
پندهای خدا به عیسی علیه‌السلام

اشاره

پندهای خدا به عِیسی علیه‌السلام
علی بن ابراهیم از پدرش از علی بن اسباط از ائمه معصومعلیهم‌السلام
نقل کرده که: در پندهای خداوند به عیسی بن مریمعلیه‌السلام
آمده است:
ای عیسی! من پروردگار تو و پروردگار پدرانت هستم،
نامم واحد [و یکتا] است، و من یگانه ای هستم که همه چیز را به تنهایی
آفریدم، و هرچیز ساخته من است، و همه به سوی من باز می گردند.
ای عیسی! تو به فرمان من مسیح
هستی، و تو به اذن من از گِل همچون پرنده

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها